کلینیک پوست و مو، لیزر، زیبایی،تناسب اندام دکتر مرتضی ادبی

هزاران نفر هر روز بیدار می شوند و متوجه می شوند که مقداری از موهای خود را از دست دادند. این حالت معمولاً از ایجاد نگرانی خفیف  یا حتی ناامیدی کامل تأثیر دارد. هنگامی که شوک اولیه به فکر ما وارد می شود،اولین چیزی را که به ذهن می آید این است که چگونه جلوی ریزش را بگیریم یا حتی موهای ریخته را بازگردانیم. بسیاری از افراد برای رفع مشکل جدید خود به عمل جراحی کاشت مو روی می آورند.

اولین سؤالی که آنها سعی می کنند به آن پاسخ دهند این است که؛ کدام جراح پیوند مو بهترین است؟

برای پاسخ به این سؤال ، باید از اصول اولیه شروع کنید. در مرحله اول ، برای آموزش در مورد وضعیت ریزش مو خود باید کمی تحقیق کنید. الگو یا نمای ریزش موی شما چگونه است؟ آیا شما نمای ریزش نوروود 3 یا نوروود 6 هستید؟ "الگوی نورود" چیست؟ یا شاید شما ریزش مویی داشته باشید که نوع آن الگوی معمولی نیست و بدون الگوی نازک شدن است. اگر چنین باشد ، ممکن است ژنتیکی یا ارثی نباشد ، بلکه به عنوان آلوپسی اسکار یا غیر اسکار دهنده شناخته می شود. برای انواع ریزش مو که از الگوی خاصی پیروی نمی کنند،لازم است که در مورد بسیاری از علل ریزش ناشی از عوامل متابولیک ، تغذیه ای ، ناشی از دارو یا خود ایمنی تحقیق کتید یا به پزشک مراجعه کنید. اما اگر ریزش مو یا آلوپسی آندروژنتیک دارید ، می توانید مناطقی از ریزش مو را با موهای کاشته شده پر کنید. در مرحله بعد ، برای به دست آوردن اطلاع از  انواع روشهای پیوند مو ، باید یاد اوری کنیم که بطور کلی دو روش برداشت از پس سر در حال حاضر وجود دارد:1.FUE.2 FUT


    

مهمترین نقطه شروع هنگام جستجو برای شما یافتن بهترین متخصص پیوند مو است.  قطعا یک پزشک متخصص و با تجربه می تواند با طراحی استانداردهای پیوند موهمراه با مراقبت ازذخیره یا بانک مو  مراقبت از مشکلات غیر منتظره پزشکی در حین  عمل، نظارت مستقم و دقیق بر تیم پزشکی پیوند به مسولیت واقعی خودعمل کرده است تا در حین مراقبت از بیمار، بهترین علاقه وکارکرد را داشته باشید.

در مورد یافتن یک جراح عالی برای پیوند مو واقعاً چیزی به نام "بهترین" وجود ندارد ، اما تجربه و تخصص برای همه انواع جراحی ، از جمله این مورد ، اهمیت دارد.  تنها آنچه می توان امیدوار بودید پیدا کنید بهترین روش جراحی کاشت مو برای شما بر اساس روش های  که. قبلا توضیح داده شده و نتیجه گیری خود شما است.  این امر به این دلیل است که بسیاری از متخصصین پیوند مو عضو«انجمن بین المللی پیوند مو» (با جستجو در سامانه www.ishrs.org) نتایج بسیار خوبی را ارائه می دهند که قابل مقایسه با یکدیگرمی باشد.  اما آنچه باید در نظر داشته باشید این است که هیچ تکنسینی را نمی توان بهترین جراح پیوند مو در نظر گرفت زیرا عمل جراحی کاشت مو فقط باید توسط پزشک متخصص با کمک و همراهی تیم اوانجام شود.

همچنین می توانید با سؤال از کلینیک های مختلفی که با آنها مشورت می کنید با بیماران در منطقه خود ملاقات کنید که چه کاری انجام دهید تا بتوانید نتایج بهتری بد ست اورید. بیشتر کلینیک ها لیستی از بیماران گذشته خود که موافقت کرده اند با بیماران جدید تجربه کاشت موخود را با شما درمیان بگذارنددارند. اگر فرصتی برای ملاقات با برخی از بیماران سابق دارید  سعی کنید که آنها را به ناهار یا حداقل  نوشیدنی دعوت کنید تا راهی برای تشکر از دیدن و تجربه پیوند موی انها به شما باشد.

   

 

کاشت موی سر در مازندران-کاشت موی سر در بابل- کاشت موی سر در ساری-کاشت موی سر در قائم شهر- کاشت موی سر در بابلسر- کاشت موی سر در چالوس-کاشت ابرو برای خانم ها-کاشت ابرو برای آقایان-کاشت ابرو برای خانم ها و آقایان- کاشت ابرو در بابل- کاشت ابرو در ساری-کاشت ابرو در مازندران-کاشت ابرو در قائم شهر-کاشت ابرو در بابلسر-کاشت ابرو در چالوس-کاشت موی بلند- کاشت موی بلند در مازندران-کاشت موی بلند در آمل-کاشت موی بلند در بابل-کاشت موی بلند در ساری-کاشت موی بلند در قائم شهر-کاشت موی بلند در بابلسر-کاشت موی بلند در چالوس-کاشت موی سر خانم-کاشت موی سر برای خانم ها-کاشت موی سر خانم در مازندران-کاشت موی سر خانم در بابل-کاشت موی سر خانم در آمل-کاشت موی سر خانم در قائم شهر-کاشت موی سر خانم در ساری-کاشت موی سر خانم در بابلسر-کاشت موی سر خانم در چالوس

 

تماس با ما

تماس با ما بابل، میدان کشوری، خ, سرگرد قاسمی، جنب آزمایشگاه فیروزجاهی، مجتمع باران طبقه سوم

 

تماس با ما تلفن : 32288838 - 011

 

تماس با ما ایمیل : info @ dr-adabi.ir

 

تماس با ما سایت : www.dr-adabi.ir

Template Design:Dima Group