کلینیک پوست و مو، لیزر، زیبایی،تناسب اندام دکتر مرتضی ادبی

 

Labiais (لابیا) یک اصطلاح مشتق از لاتین به معنای "لب" است. Labia Majora ، همچنین به عنوان "لبهای خارجی" شناخته می شود ، چین هایی از پوست در هر دو طرف دهانه یا ورودی واژن است و در اکثر زنان بالغ با مو پوشیده شده است. بعد ازلابیای خارجی ، لابیا مینور، "لبهای داخلی" قابل مشاهده است. اینها چین های کوچکتر و بدون مویی هستند که درقسمت داخلی لابیا ماژور، در هر دو طرف ورودی مهبل قرار دارند.  

چرا زنان به دنبال جوانسازی دستگاه تناسلی هستند؟

با گذشت زمان یا افزایش سن و تغییرات هورمونی که با افزایش سن یا حاملگی رخ می دهد ، می تواند باعث کشیدگی لبهای داخی (لبیا مینورا ) می شود. لب بیرونی (لابیای ماژور) نیز در حاملگی برجسته و بزرگتر می شود. همه این موارد تحت تاثیر هورمونها در حاملگی اتفاق می افتد . چون هورمون ها بعد از زایمان فروکش می کنند یا به دلیل افزایش سن می توانند آتروفی و ​​کوچک شوند. همچنین با افزایش سن ، چربی زیر جلدی (چربی مستقیم در زیر پوست) از دست می رود و پوست نازک تر و شکننده تر می شود.

لابیا ماژور (لب های بیرونی یا بزرگتر) بیشتر از پوست و چربی زیر جلدی ساخته می شود. با تغییرات هورمونی و با از بین رفتن چربی زیر جلدی ، لبیا ماژور با افزایش سن یک زن تمایل به کوچک شدن دارد. در یک زن جوان ، labia majora کاملاً پر، برجسته یا توپل خواهد بود. در یک زن مسن ، آنها تمایل به لاغر و کوچک شدن دارند. همچنین به دلیل از بین رفتن حجم ، غالباً کمی آویزان می شوند.

دقیقاً مانند صورت یا دست ها ، یکی از ساده ترین راه ها برای بازگرداندن ظاهری جوان تر به لبیا ماژور ، صرفاً جایگزینی چربی زیر جلدی است که با افزایش سن از بین رفته است. چربی را می توان از یک ناحیه مانند دستگیره های عشق (که به آن پهلو نیز گفته می شود) یا ران های داخلی برداشت کرد و به لابیا ماژور منتقل کرد. با افزودن حجم به labia majora ، آنها اغلب برجسته، توپر،بالا کشیده و جوان تر به نظر می رسند. این عمل فقط حدود یک ساعت طول می کشد و می تواند با سایر روشها از جمله زیبا سازی سینه یا لابیاپلاستی در یک جلسه انجام شود.

مزایای جوان سازی دستگاه تناسلی خانم ها از طریق انتقال چربی چیست؟

۱- ظاهر جوانتر و زبیا و طبیعی

۲- رویکرد کاملاً طبیعی با استفاده از چربی بدن خودش

۳- روش عمل اسان و حداقل تهاجمی

۴- سرپایی همراه با بهبودی سریع

۵- این عمل ماندگاری بالایی دارد

۶- برگشت اعتماد به نفس بخاطر بهبود ظاهر شخصی

چرا این کلینیک را برای انتقال چربی خود انتخاب می کنید؟

اگرچه تزریق چربی به دستگاه تناسلی زنان برای جوان سازی عمل سرپایی می باشد، اما نیاز برداشتن چربی ازجای دیگر بدن با کانولولهای استاندارد که باعث صدمه دیدن به بافت چربی نشود. نیاز به کانولهای مختلف می باشد.بهتر هست توسط پزشک با تجربه که پوست و بافت چربی زیر پوست را بخوبی بشناسد انجام بگیرد.این کلینیک سالها تجربه تزریق چربی در نواحی مختلف بدن را دارد.مجهز به انواع وسایل و تجهیزات مورد نیاز مانند کانولهای تزریق چربی،بادی جت، لیپو ماتیک،دستگاه سانتریفیوژ و.......که توانسته بیش صد ها بیمار را تزریق چربی با کیفیت بالا انجام دهد.ما در کلینیک خود می توانیم بیش دو هزار سی سی چربی را در یک شخص تزریق کنیم. دربسیاری از کلینیکها حداکثر چند سی سی را تزریق می کنند.

         

    

         

تزریق چربی صورت- تزریق چربی صورت در قائم شهر- تزریق چربی صورت در بابل- تزریق چربی صورت در آمل- تزریق چربی صورت در مازندران- تزریق چربی صورت در ساری- تزریق چربی صورت در بابلسر- تزریق چربی صورت در چالوس- تزریق چربی صورت درقائمشهر- تزریق چربی به باسن- تزریق چربی به باسن در مازندران- تزرق چربی به باسن در بابل- تزریق چربی به باسن در آمل- تزریق چربی به باسن درساری- تزریق چربی به باسن در قائم شهر- تزریق چربی به باسن در قائمشهر- تزریق چربی به باسن در بابلسر- تزریق چربی به باسن در چالوس-تزریق نانوخت- تزریق نانوخت در مازندران- تزریق نانوخت در بابل- تزریق نانوخت در آمل- تزریق نانوخت در ساری- تزریق نانوخت در قائم شهر-تزریق نانوخت در قائمشهر-تزریق نانوخت در بابلسر- تزریق نانوخت در چالوس- تزریق میکروخت- تزریق میکروخت در مازندران- تزریق میکروخت در بابل- تزریق میکروخت در آمل- تزریق میکروخت قائم شهر- تزریق میکروخت در قائمشهر-تزریق میکروخت در بابلسر- تزریق میکروخت در چالوس-جراحی زیبایی پلک- جراحی زیبایی پلک در مازندران- جراحی زیبایی پلک در بابل- جراحی زیبایی پلک آمل- جراحی زیبایی پلک بابلسر- جراخی زیبایی پلک چالوس- جراحی زیبایی پلک در قائم شهر- جراحی زیبایی پلک در قائمشهر- لیفت صورت و ابرو- لیفت صورت و ابرو در مازندران- لیفت صورت و ابرو در بابل- لیفت صورت و ابرو در آمل- لیفت صورت و ابرو در چالوس- لیفت صورت و ابرو در قائم شهر- لیفت صورت و ابرو در قائمشهر-لیفت صورت و ابرو در ساری

 

تماس با ما

تماس با ما بابل، میدان کشوری، خ, سرگرد قاسمی، جنب آزمایشگاه فیروزجاهی، مجتمع باران طبقه سوم

 

تماس با ما تلفن : 32288838 - 011

 

تماس با ما ایمیل : info @ dr-adabi.ir

 

تماس با ما سایت : www.dr-adabi.ir

Template Design:Dima Group