کلینیک پوست و مو، لیزر، زیبایی،تناسب اندام دکتر مرتضی ادبی

اولین گزارشات مربوط به پیوند چربی اتولوگ (پیونداز خود به خودش) در اوایل قرن بیستم منتشر شد. بعد از معرفی لیپوساکشن توسط Illouz در دهه 1980 این عمل به طور گسترده ای پیگیری شد.استاندارد سازی تکنیک پیوند چربی توسط کولمن (Coleman) یک دهه بعد، به عنوان یک ابزار بسیار مهم و ارزشمند در عمل جراحی زیبایی شناخته شده است. سلول های بنیادی حاصل از بافت چربی (Adipose-derived) اولین بار در سال 2001 کشف شد. از آن زمان، تحقیقات زیادی در این سلول های پیش ساز مولکول های مزانشیمی چند منظوره انجام شده است. در حال حاضر استفاده از درمان سلول های بنیادی بافت چربی به مراتب فراتر از جراحی زیبایی است.
پیوند چربی نانو(nanofat):
اگر شما به دنبال برگشت علایم سن وپیری به زمان گذشته و جوانتر شدن  چهره خودتان هستید، هیچ کرم جادویی نمیتواند علائم پیری را تغییر دهد. با گذشت زمان، ساختار پوست تغییر می یابد و در نهایت خطوط ریز، چروک ها و از دست دادن حجم در صورت تشکیل می شود. پیوند چربی نانو یک راه موثر برای بهبود ظاهرپوست با بازگرداندن حجم به صورت وکاهش واضح چین وچروک وعلائم پیری است. اگربه دنبال یک جایگزین بی خطر، طبیعی و برای بهبود کیفیت پوست خود هستید، پیوند Nanofat گزینه ای مناسب برای شماست.

پیوند چربی نانو(nanofat) چیست؟
پیوند چربی نانو یک تکنیک تصفیه شده و خاص انتقال چربی است که در آن مقدار کمی از چربی بدن از نواحی شکم ، رانها و....برداشته شده و به قسمت های دیگر بدن تزریق می شود. چربی نانو حالت امولسیون شده و فیلتر شده است که دارای غلظت بالایی از سلول های بنیادی است که برای مناطق دارای خطوط بسیار مشخص مانند خطوط ظریف، چین و چروک ها، پیشانی،خط اخم و بهبود فرو رفتگی وتیرگی اطراف چشم استفاده می شود. پیوند Nanofat را می توان در حال حاضر برای ترمیم مو به عنوان سلول های بنیادی برای ریزش مو و کاهش موی موجود استفاده کرد.                                

ایامن یک انتخاب مناسب برای این کارهستم؟
اگر بخواهید این موارد زیر را اصلاح کنید، یک نامزد خوب برای پیوند نانوف هستید.

خطوط ریز در صورت
چین و چروک عمیق صورت
فرو رفتگی (گودی) پلک و تیرگی پلک ها

چروک اطراف چشم و پلک

ریزش مو و رویش مو
البته فرد باید یک سلامت عمومی خوب داشته و انتظارات منطقی از این روش داشته باشد.

این عمل چگونه انجام می شود؟
با استفاده از بی حس کننده موضعی برای راحتی بیمار، چربی با استفاده از یک سرنگ برداشت می شود. مناطق معمولی ممکن است شامل پهلوها،  ران یا شکم باشد. پس از برداشت ،چربی از مایعات دیگر جدامی شود.بعد چربی خالص امولسیون می شود و به یک محلول تبدیل می شود. سپس به مناطقی از بدن و صورت که از نظر زیبایی بیمار نیاز است، تزریق می شود.

Nanofat با پلاسمای غنی از پلاکت (PRP) طول عمر و اثربخشی نتایج را بهبود می بخشد، بافت و ظاهر پوست بیشتربهبود می یابد. به تدریج نتایج این عمل در طول زمان خودرا بیشتر نشان خواهد داد. تورم و کبودی در این روش نیز کم هست.

تزریق چربی صورت- تزریق چربی صورت در قائم شهر- تزریق چربی صورت در بابل- تزریق چربی صورت در آمل- تزریق چربی صورت در مازندران- تزریق چربی صورت در ساری- تزریق چربی صورت در بابلسر- تزریق چربی صورت در چالوس- تزریق چربی صورت درقائمشهر- تزریق چربی به باسن- تزریق چربی به باسن در مازندران- تزرق چربی به باسن در بابل- تزریق چربی به باسن در آمل- تزریق چربی به باسن درساری- تزریق چربی به باسن در قائم شهر- تزریق چربی به باسن در قائمشهر- تزریق چربی به باسن در بابلسر- تزریق چربی به باسن در چالوس-تزریق نانوخت- تزریق نانوخت در مازندران- تزریق نانوخت در بابل- تزریق نانوخت در آمل- تزریق نانوخت در ساری- تزریق نانوخت در قائم شهر-تزریق نانوخت در قائمشهر-تزریق نانوخت در بابلسر- تزریق نانوخت در چالوس- تزریق میکروخت- تزریق میکروخت در مازندران- تزریق میکروخت در بابل- تزریق میکروخت در آمل- تزریق میکروخت قائم شهر- تزریق میکروخت در قائمشهر-تزریق میکروخت در بابلسر- تزریق میکروخت در چالوس-جراحی زیبایی پلک- جراحی زیبایی پلک در مازندران- جراحی زیبایی پلک در بابل- جراحی زیبایی پلک آمل- جراحی زیبایی پلک بابلسر- جراخی زیبایی پلک چالوس- جراحی زیبایی پلک در قائم شهر- جراحی زیبایی پلک در قائمشهر- لیفت صورت و ابرو- لیفت صورت و ابرو در مازندران- لیفت صورت و ابرو در بابل- لیفت صورت و ابرو در آمل- لیفت صورت و ابرو در چالوس- لیفت صورت و ابرو در قائم شهر- لیفت صورت و ابرو در قائمشهر-لیفت صورت و ابرو در ساری

 

تماس با ما

تماس با ما بابل، میدان کشوری، خ, سرگرد قاسمی، جنب آزمایشگاه فیروزجاهی، مجتمع باران طبقه سوم

 

تماس با ما تلفن : 32288838 - 011

 

تماس با ما ایمیل : info @ dr-adabi.ir

 

تماس با ما سایت : www.dr-adabi.ir

Template Design:Dima Group